Kategorie

Warunki ogólne korzystania z serwisu:

 1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.mysliwskizlotoryja.pl jest Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi Spółka Jawna Anna i Mieczysław Kłak z siedzibą w Złotoryi 59-500, mieszczący się przy ulicy Legnickiej 41, tel. 76 878 11 26

 2. Towar można zamawiać za pośrednictwem strony internetowej www.mysliwskizlotoryja.pl przez cały rok 24 godziny na dobę.

 3. Realizacja zamówień odbywa się wyłącznie w dni robocze. Termin realizacji wynosi do 21 dni, standardowo jest to ok. 7 dni roboczych. W razie przedłużania się realizacji Sklep Myśliwski Złotoryja zobowiązuje się poinformować o tym fakcie klienta droga telefoniczną lub e-mailową. W momencie zaistnienia powyższej sytuacji Klient ma możliwość anulowania całości lub części zamówienia.

 4. Aby zamówienie zostało złożone należy dokonać rejestracji, poprzez podanie swoich danych, numer telefonu oraz adres e-mail są konieczne do przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Przy dokonaniu zakupów z opcją przedpłaty na konto bankowe z dokonaniem przelewu należy się wstrzymać do momentu otrzymania potwierdzenia od pracownika o dostępności towaru w magazynie. Pierwsze potwierdzenie jest to potwierdzenie przyjęcia zamówienia i jest ono wysyłane automatycznie.

 5. Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie sklepu po uprzednim uzgodnieniu terminu.

 6. Zamówienia, do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości mogą być anulowane przez obsługę sklepu o fakcie tym Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

 7. Sklep Myśliwski Złotoryja zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

 8. Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD. Paczki pakowane są starannie w sposób gwarantujący bezpieczne dostarczenie towaru do Klienta. Przy odbiorze paczki należy zwrócić uwagę czy nie nosi śladów, które wskazywałyby na jej otwarcie.

 9. Ceny wyrażane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Do każdej przesyłki dołączany jest dowód zakupu – paragon fiskalny lub faktura VAT na prośbę klienta i podaniu przez niego numeru NIP.

 10. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest prawnie wiążącą umową kupna – sprzedaży.

 11. Wszystkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku informujemy, że dane osobowe Klientów są przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim. Dane osobowe zbierane i przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie będą w jakikolwiek inny sposób udostępniane lub wykorzystywane. Zgodnie z w/w ustawą Klient ma prawo wglądu i weryfikacji swoich danych osobowych, a także może wnieść żądanie o zaprzestanie ich wykorzystywania.

 12. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu.

  W przypadku odstąpienia od umowy, Klient zobowiązany jest do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania ani być uszkodzony. Dotyczy to także opakowania.

  Należność za zwrócony produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu rachunek bankowy w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego produktu. Koszty odesłania przesyłki nie podlegają zwrotowi.

 13. Sklep Myśliwski z siedzibą w Złotoryi nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe z winy użytkownika, w tym te wynikłe w związku z udostępnianiem haseł do swojego profilu oraz swoich danych osobowych osobom trzecim.

 14. Powyższy regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym Złotoryja www.mysliwskizlotoryja.pl . Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem zasad w nim zawartych.

 15. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt: biuro@mysliwskizlotoryja.pl

Dane do przelewu bankowego:

Nazwa banku: PBS o/Złotoryja

Numer konta: 81 8658 0009 0007 3831 3000 0010


Porównaj 0