Kategorie

KURTKA POLAROWA BOLT JUNIOR FIRMY SEELAND

Kurtka polarowa Bolt Junior

Idealna warstwa środkowa dla młodszego myśliwego

DOSTĘPNE ROZMIARY 6,8,10,12,14

Więcej szczegółów

69/1147
Nowość

199,00 zł

- +

Do ulubionych

Dodaj do porównania

 
Opis

Opis

Kurtka polarowa Bolt Junior to doskonały wybór dla dzieci, które chcą  odkrywać przyrodę . Ta kurtka pośrednia w stylu unisex zapewnia ciepło i wygodę dzięki miękkiemu polarowemu materiałowi. Rozbudź w nich ciekawość natury i pozwól im odkrywać świat na świeżym powietrzu.

Wszystkie funkcjonalności

  • Polar w połączeniu z imitacją zamszu
  • Zamek błyskawiczny na środku przodu
  • Zapinane na zamek kieszenie

Materiał

  • 100% poliestru

Tabela rozmiarów

Polary

POMIARY

Rozmiar4 lata6 lat8 lat10 lat12 lat14 lat16 lat
Regularny krój104cm116cm128cm140cm152cm164cm176cm
Klatka piersiowa (cm)56586267737985
Klatka piersiowa (CALE)2222,824,426,328,731,133,4
Talia (CM)52565961636567
Talia (CALE)20,42223,22424,825,526,3
Ramię (CM)3640,5444953,557,862,5
Ramię (CALE)14,115,917,319,22122,724,6
Noga (CM)46515864,5717885
Noga (CALE)18,12022,825,327,930,733,4

Napisz opinię

KURTKA POLAROWA BOLT JUNIOR FIRMY SEELAND

Kurtka polarowa Bolt Junior

Idealna warstwa środkowa dla młodszego myśliwego

DOSTĘPNE ROZMIARY 6,8,10,12,14

Napisz opinię

 
Uwagi(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

8 inne produkty w tej samej kategorii

Porównaj 0